STEMBEVRIJDING GAAT OVER OVERGAVE
Het loslaten van controle en laten gebeuren wat er wil gebeuren, terwijl je zingt.
Je zingen gaat dus niet over goed of fout, vals, lelijk of mooi. Niet over saai of interessant, gevarieerd of creatief.
Het gaat simpelweg om de klank die blijkt te komen en daar dan volledig mee durven zijn. Die klank voluit te durven zingen, precies zoals die klinkt.
VOEL JE DE ROEP EN VIND JE HET SPANNEND?
Met woorden is bijna niet uit te leggen hoe direct stembevrijding jou bevrijdt. Het is iets wat eigenlijk alleen te ervaren is. Dus als je de roep voelt, weet dan dat bijna iedereen dit spannend vindt. Iets in jou weet dat er dingen in jou willen openbreken, gehoord willen worden en daarvoor is het nodig dat jij je durft over te geven aan "niet weten". Niet weten welke klank er komt, niet weten wat er uit jou gaat komen.
Ik verzeker je: het zal je verrassen!
LAAT DINGEN TER PLEKKE ONTSTAAN
Zo zei Hugh Grant het in een interview dat ik onlangs las over acteren:
"Vertrouw op je instinct. Laat je gevoel het overnemen en laat dingen ter plekke ontstaan."
Loslaten en niet denken dat er zoiets als perfectie bestaat.
Tijdens de activiteiten die ik begeleid, doe ik dat zelf ook.
Ik geef me over, laat ontstaan wat wil ontstaan en ga in op wat ter plekke ontstaat. Dat schept ruimte voor wonderen.
EEN ERVARING
Sofie (39 jaar), die aan een dagworkshop, twee weekends en de weekretreat naar Galicië deelnam, deelt haar ervaring:
“Tijdens de workshops voelde ik me gegrond, diep en vrij. Bij Jacky en Jan mag je zijn zoals je bent. Elke ervaring is even rijk. Wat wil komen, mag komen. Wat nog niet wil komen, krijgt evenveel respect. Niks moet, maar de uitnodiging is voelbaar, waardoor emoties lostrillen en hun weg naar buiten vinden. Het gezien en gehoord worden in een groep brengt veel teweeg en voelt heel verbindend. We zijn tenslotte allen één. Dankbaar!”
HEB JE INTERESSE IN STEMBEVRIJDING BIJ MIJ?
Kijk dan eens op www.jackypeeters.nl/aanbod voor een individuele kennismaking, een workshop of een weekretreat in Galicië. Ik bied ook een online training aan zodat je thuis stembevrijding kunt oefenen.
Liefs,
Jacky






