Oh jee, als de buren me maar niet horen!‍

Je wilt je heel graag laten horen, maar vindt toch allerlei uitvluchten om het niet te doen.

De buren
Als lezer van mijn inspiratiemails ben jij (waarschijnlijk) iemand die een verlangen heeft om je stem te laten horen; een verlangen jezelf te zijn en jezelf in openheid te laten zien. Vrij te zijn en in échte verbinding met jezelf en anderen. Jouw plek in het leven in te nemen en te leven in plaats van overleven.Misschien is wat ik schrijf niet nieuw voor je omdat je me al kent en al iets/veel bij me gedaan hebt. Misschien ken je me nog niet of pas sinds kort.Dat maakt niet uit. Ik stimuleer je graag om ook thuis te beginnen (bijvoorbeeld door mijn webinar, huiswerk op maat of mijn onlinetraining) of door te gaan met het stembevrijdende werk. Velen doen dat ook. Toch is het eerste wat ik vaak hoor als ik bijvoorbeeld opper om dagelijks te zingen wat er in hen leeft: "Ik ben bang dat de buren me dan horen"; "Mijn huis is gehorig"; "Ik durf het alleen als er niemand thuis is" en meer van dat soort tegenwerpingen.

Waar ben je bang voor?
Tegenwerpingen zijn vaak een teken dat je bang bent. Bang voor wat je gaat voelen als je naar binnen keert en vervolgens uit wat er écht binnenin je leeft.Meestal projecteer je op de buitenwereld ( je buren, partner, kinderen, collega's) wat je al in jezelf afwijst.Er leven onbewuste overtuigingen die niet waar zijn zoals: "Ik ben niet goed genoeg"; Ik mag er niet zijn"; Ik mag geen tijd en ruimte innemen"; "Ik ben het niet waard om tijd en geld aan mezelf te besteden." Herken je dit? Waar ben jij bang voor? Welke tegenwerpingen gebruik jij om jezelf tegen te houden terwijl je hart en ziel de stap wel willen zetten? Deel het vrijblijvend met me. Ik antwoord altijd.

Moedige mensen zetten stappen als ze bang zijn
Ik haal nog maar eens mijn bovenstaande motto aan. Soms zeggen mensen: "Ik verlang ernaar zonder angst mijn stem te laten horen". Ik snap dat. Toch is de weg volgens mij door de angst heen. Want als je al heel lang in je comfortzone bent gebleven of er opnieuw in terechtgekomen bent, dan kunnen angst, schaamte, schuld, verdriet en boosheid uit de schaduw komen en heb je dat eerst helemaal te doorvoelen en te uiten. In die reis vindt je dan de bevrijding die je zocht. In aanvaarding van alles in jou. De mensen die ik begeleid zeggen vrijwel altijd: Ik vind het erg spannend en toch voel ik dat ik naar je toe wil.

Herken je wat ik schrijf? Raak ik een snaar bij je aan?
Ben je bereid je tegenwerpingen te doorzien en je angsten aan te kijken? Stembevrijding helpt écht om je stem te openen. Ik hoor zo vaak van mijn klanten dat ze nu wel grenzen durven stellen of spontaan hun waarheid durven te zeggen. Zingen en klank geven aan wat er in je leeft bieden je een weg naar het openen van dit mooie instrument dat je altijd bij je hebt: jouw eigen unieke stem!

Kijk gerust eens naar ons aanbod. Je bent van harte welkom!

En......de buren horen mij ook als ik me buiten bij de yurt even helemaal laat gaan. En ze wonen niet dichtbij :).

Meer lezen

Val zingend samen met jezelf

Val zingend samen met jezelf

Zingen is vliegen met je voeten op aarde

Zingen is vliegen met je voeten op aarde

Durf jij te zingen als anderen je kunnen horen?

Durf jij te zingen als anderen je kunnen horen?

Ze wilde afzeggen. Toen gebeurde dit

Ze wilde afzeggen. Toen gebeurde dit

Uitgelicht aanbod

Bekijk alles
Gratis Proeven aan stembevrijding en stemhealing

Gratis Proeven aan stembevrijding en stemhealing

Gratis
Vandaag  euro
30 minuten
Online, Maarssen of Friesland
 euro
Individueel
Zomerweekend Stembevrijding en Opstellingen

Zomerweekend Stembevrijding en Opstellingen

Gratis
Vandaag  euro
16 en 17 augustus
Nij Beets
333 euro
groep
Weekretreat Stembevrijding Galicië

Weekretreat Stembevrijding Galicië

Gratis
Vandaag 1699 euro
15 - 22 september 2025
Galicië, Spanje
1799 euro
groep
Traject stembevrijding en stemhealing

Traject stembevrijding en stemhealing

Gratis
Vandaag  euro
Friesland, Maarssen of Online
1111 euro
Individueel
3-daagse retreat Stembevrijding en Opstellingen

3-daagse retreat Stembevrijding en Opstellingen

Gratis
Vandaag 555 euro
4 - 7 december 2025
Winterberg, Duitsland
599 euro
groep

Oefenigen, inspiratie en wonderlijke verhalen.

Vandaag helemaal gratis.

Ontvang de chakra klankmediatie.

Elke week inspiratie? Schrijf je gratis in

* Als je klikt op deze knop, ga je akkoord met de algemene voorwaarden van Jacky Peeters.

Afbeelding van Jacky Peeters.